بخش های تخصصی در بیمارستان ها پیوند مهمی بین مراقبت در بیمارستان و جامعه هستند. آنها دسترسی به: پزشکی، پرستاری، مامایی و متخصصان درمان را برای ارزیابی، تشخیص و درمان تخصصی در هر شرایطی با همکاری متخصصان فراهم می کنند.  خدمات بخش های تخصصی کمک می کند تا بهترین نتیجه را برای درمان و مراقبت شما داشته باشند.

بخش های تخصصی درمانگاه شبانه روزی شهرآرا شامل بخش داخلی ، کلیه ، تغذیه ، ارتوپدی ، زنان و زایمان ، چشم پزشکی ، قلب و عروق ، مغز و اعصاب ، اعصاب و روان ، گوش و حلق و بینی ، پوست ، مو و زیبایی می باشد .

 

 

در بخش‌های تخصصی خدماتی مانند نمونه گیری پاپ اسمیر، تست ریه (اسپیرومتری)، آندوسکوپی، کولونوسکوپی، تعیین نمره عینک، تست ورزش، اکو قلب (کالرداپلر)، تست عصب و عضله، لیزر موهای زائد و همچنین شستشو و ساکشن گوش می باشد. 

بخش تخصصی درمانگاه شبانه روزی شهرآرا

در قسمت جراحی می‌توان به اعمال جراحی عمومی، ارتوپدی، زیبایی، دندانپزشکی و همچنین جراحی گوش و حلق و بینی و در بخش دندانپزشکی نیز خدماتی مانند دندانسازی، کشیدن، ترمیم، کامپوزیت و روکش دندان انجام می‌گیرد.

از دیگر خدمات قابل اشاره می‌توان به آزمایشات غربالگری جنین، پاپ اسمیر زنان، پاتولوژی و همچنین رادیوگرافی، پانورامیک، سونوگرافی و کالر داپلر اشاره کرد.

برای دریافت نوبت کلیک کنید

مقالات بخش تخصصی