خدمات بخش تخصصی

اورولوژی در شاهین شهر

اورولوژی در شاهین شهر
زمان مطالعه: ۴ دقیقه

اورولوژی در شاهین شهر

بیماری های اورولوژی در شاهین شهر عملکرد دستگاه تناسلی و سیستم اداری را دچار اختلال می کنند. به طور معمول این نوع بیماری ها با درد زیادی همراه هستند. افراد نیاز دارند که هر چه زودتر با مراجعه به متخصص مشکل خود را برطرف نمایند.

برای درمان بیماری های مرتبط با اورولوژی در شاهین شهر می توان به درمانگاه شبانه روزی شهرآرا مراجعه کرد. این درمانگاه با داشتن پزشکان متخصص به افراد کمک می کند که بیماری های دستگاه تناسلی خود را به خوبی درمان کنند.

 

چه کسانی می توانند از خدمات اورولوژی در شاهین شهر استفاده کنند؟

بیماری های اورولوژی در شاهین شهر می تواند گروه های مختلفی را درگیر خود کند. مخاطب اصلی بیماری های مربوط به اورولوژی مردان هستند که با مشاهده هر نوع علائم و درد در ناحیه دستگاه تناسلی باید به پزشک متخصص مراجعه نمایند.

اما بیماری های اورولوژی در شاهین شهر تنها به مردان اختصاص ندارد. ممکن است زنان و کودکان نیز به مشکلات مربوط به دستگاه تناسلی و سیستم ادراری دچار شوند. در درمانگاه شبانه روزی شهرآرا شاهین شهر پزشکان متخصص اورولوژی پاسخگوی نیاز مراجعان مختلف هستند.

 

 

اورولوژی در شاهین شهر

  پزشک اورولوژی در شاهین شهر

این مقاله به شما پیشنهاد می شود :  متخصص گوش حلق و بینی در شاهین شهر

 

چه زمانی باید به متخصص اورولوژی در شاهین شهر مراجعه کرد؟

بیماری های مربوط به اورولوژی علائم مشخصی دارد. در صورتی که افراد چنین علامت هایی را مشاهده کردند باید به درمانگاه شهرآرا شاهین شهر مراجعه کرده و به طور تخصصی تحت معاینه و درمان قرار گیرند. این علائم شامل:

– خون در ادرار

– دفع نادرست ادرار مانند قطره قطره آمدن ادرار

– ترشحات غیر معمول دستگاه تناسلی

– درد در ناحیه کمر و لگن

– ضعف کنترل مثانه

– سوزش و تکرر ادرار

این نوع علائم در بین همه گروه های قابل مشاهده می باشد. ممکن است پزشک متخصص زنان پس از معاینه تشخیص دهد که بیماری مربوط به سیستم ادرای است و شخص را به پزشک اورولوژی در درمانگاه شهرآرا شاهین شهر ارجاع دهد. کودکان نیز با مشکلاتی مانند شب ادراری یا انسداد مجاری ادرار ممکن است روبرو شوند. به این ترتیب باید شخص توسط پزشک متخصص مورد معاینه قرار گیرد.

این بیماری ها برای مردان می تواند علاوه بر سیستم ادراری، مشکلاتی هم برای دستگاه تناسلی به وجود آورد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

 

 

برای ثبت نوبت کلیک کنید

 

 

بیماری های دستگاه تناسلی مردان در شاهین شهر

پزشک اورولوژی در شاهین شهر بیماری های مربوط به دستگاه تناسلی مردان را نیز تشخیص خواهد داد. این نوع بیماری ها ممکن است با مصرف دارو یا انجام عمل جراحی درمان شود. بیماری های جنسی شامل:

– اختلال در نعوظ و نعوظ دردناک

– پیچ خوردگی بیضه

– واریکوسل و بیماری های واریسی در ناحیه تناسلی

این مقاله به شما پیشنهاد می شود :  کولونوسکوپی با بیهوشی در شاهین شهر

– کاهش میل جنسی

– کاهش اسپرم

– زودانزالی

– زگیل تناسلی

مردان اختلالات مربوط به دستگاه تناسلی را باید به طور جدی مورد پیگیری قرار دهند، ممکن است در برخی موارد علائم اولیه نشانه ای از بیماری سرطان باشد. بنابراین با هر نوع علائمی مانند درد بیضه، احساس توده در بیضه ها، دفع نادرست ادرار و نیاز مکرر به دفع ادرار باید به پزشک مراجعه نمایند.

 

اورولوژی در شاهین شهر

درمان بیماری های اورولوژی

 

 

درمان بیماری های اورولوژی در شاهین شهر

متخصص اورولوژی در شاهین شهر انواع بیماری های مربوط به این حوزه را تحت درمان قرار می دهد. مواردی همچون سنگ کلیه، سرطان مثانه، سرطان پروستات، پرولاپس مثانه، سیستیت بینابینی، عفونت ادراری، بیماری های مقاربتی و… که برای هر کدام درمان های مشخصی وجود دارد.

در درمانگاه شبانه روزی شهرآرا شاهین شهر پزشک متخصص با تجویز دارو، تمرینات ورزشی و در نهایت توصیه به عمل جراحی درمان بیماری های اورولوژی را انجام می دهد.

با انجام آزمایشات مختلف، سیستوسکوپی، اورتروسکوپی و…. این بیماری ها تشخیص داده می شود. سپس پزشک درمان های تخصصی را آغاز می کند.

سبک زندگی افراد می تواند از شیوع بیماری های اورولوژی جلوگیری نماید. کاهش مصرف نمک، محدود کردن مصرف کافئین، دوری از دود سیگار و مواد مخدر، انجام تمرینات تقویت ناحیه لگن، مصرف آب کافی در طول روز، تخلیه مثانه قبل از خواب و… راهکارهایی است که پزشکان جهت جلوگیری از بیماری های سیستم اداری و دستگاه تناسلی پیشنهاد می کنند.

این بیماری ها برای افراد مختلف به خصوص مردان می تواند بسیار دردناک باشد و روند معمول زندگی را مختل کنند. افراد می توانند با مراجعه به درمانگاه شهرآرا شاهین شهر توسط پزشکان متخصص بیماری خود را درمان کنند.

 

 

برای ثبت نوبت کلیک کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۵ میانگین: ۴.۶]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *