خدمات بخش جراحی

جراحی زیبایی در شاهین شهر

جراحی زیبایی در شاهین شهر
زمان مطالعه: ۴ دقیقه

جراحی زیبایی در شاهین شهر

اگر به دنبال مرکز جراحی زیبایی در شاهین شهر هستید، توصیه ما به شما مراجعه به درمانگاه شهرآرا است. در این مرکز شما می توانید انواع جراحی های محدود را با بهترین پزشکان متخصص و پرسنل و کادر درمان انجام دهید. جراحی های زیبایی معمولا به طیف وسیعی از جراحی ها گفته می شود. البته شاید اولین تصوری که از جراحی زیبایی در ذهن شما شکل بگیرد، جراحی بینی باشد. منظور ما در این بخش معرفی جراحی هایی به غیر از جراحی بینی می باشد. با ما همراه شوید.

 

جراحی زیبایی در شاهین شهر

 جراحی زیبایی در شاهین شهر

 

 

مرکز جراحی زیبایی درمانگاه شهرآرا در شاهین شهر

جراحی های محدود در مرکز جراحی زیبایی در شاهین شهر به آن دسته از جراحی ها گفته می شود که بیمار بعد از گذشت چند ساعت می تواند بیمارستان یا کلینیک را ترک کند. این جراحی ها می تواند بدون بیهوشی یا حتی با بیهوشی باشد. در این نوع جراحی ها هم به کم کردن هزینه های بیمار مانند هزینه بستری کمک می شود. همچنین ترخیص راحت تری صورت گرفته و همراهان بیمار هم دچار گرفتاری نخواهند شد.

در مرکز درمانی شهرآرای شهرستان شاهین شهر؛ علاوه بر جراحی های عمومی محدود مانند جراحی زنان، ارتوپدی، گوش و حلق و بینی، جراحی های زیبایی نیز انجام می شود.

به چه نوع اعمال جراحی، جراحی زیبایی گفته می شود؟

هدف مرکز جراحی زیبایی در شاهین شهر، انجام جراحی های پلاستیکی است که به منظور بهبود ظاهر افراد صورت می گیرد. عمل های زیبایی می توانند در هر قسمتی از بدن انجام شوند. البته این جمله به این معنا نیست که هر فردی می تواند صرفا به دلیل علاقه شخصی و بی دلیل زیر تیغ جراحی برود! جراحی های زیبایی به دلیل حساسیت بالایی که دارند حتما باید توسط پزشکان حاذق انجام بگیرند. لازم به ذکر است که پزشکان معمولا بین اینکه فرد واقعا احتیاج به جراحی دارد یا این فقط تصورات فرد بیمار است تمایز قائل می شوند.

اگر فردی فقط به خیال آنکه احتیاج به جراحی دارد به پزشکان جراحی زیبایی مراجعه کند، مطمئنا پزشک به جای جراحی او را به جلسات مشاوره هدایت خواهد کرد.

 

 

برای ثبت نوبت کلیک کنید

 

 

آیا بین جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک تفاوت وجود دارد؟

اگر قرار است به کلینیک شهرآرا، مرکز جراحی زیبایی در شاهین شهر؛ برای انجام جراحی پلاستیک مراجعه کنید باید نکته ای را مورد توجه قرار دهید. اینکه جراحی زیبایی و جراحی پلاستیک دو شاخه متفاوت از پزشکی هستند.

شباهت این دو رشته در این است که در هر دو نوع جراحی، پزشک سعی می کند که ایرادات ظاهری فرد مرتفع شود. اما تفاوت این دو شاخه جراحی را میتوان اینگونه بازگو کرد:

۱) در کلینیک جراحی زیبایی در شاهین شهر که به انجام صرفا جراحی های زیبایی پرداخته می شود، عمل بر روی ارگانها و بخش هایی که از بدن که از نظر عملکرد سالم هستند و فقط از نظر شکل و قرینگی و فرم دارای نقص هستند، صورت می گیرد.

۲) در جراحی پلاستیک ناهنجاری هایی که بر اثر تصادف، سوختگی یا مادرزادی ایجاد شده توسط پزشک مرتفع می شود.

 

 

جراحی زیبایی در شاهین شهر

جراحی زیبایی در شاهین شهر

 

 

 

انواع جراحی های زیبایی

انواع جراحی زیبایی در شاهین شهر که در کلینیک شهرآرا انجام می شود می تواند شامل موارد زیر باشد:

. جراحی زیبایی چشم ( شکاف دادن گوشه چشم برای بزرگ کردن چشمها، پهن کردن پلک پایینی، عمل افتادگی چشم و…)

. زاویه دهی و زیبایی بخشی به فک ( تزریق ژل و بوتاکس و چربی و یا جراحی های فک)

. جراحی بینی در درمانگاه جراحی زیبایی در شاهین شهر

. جراحی گوش

. جراحی لیپوماتیک یا رفع چربی اضافه

. گونه گذاری (تزریق چربی و یا پروتزگذاری)

. انواع لیفت ها (برداشتن چربی اضافه بدن مانند لیفت بازو، لیفت کل بدن، لیفت ران و لیپوساکشن)

 

به طور کلی طرفداران جراحی های زیبایی در سراسر دنیا مرتبا در حال افزایش هستند. با وجود این توصیه اکثر پزشکان بر این است که مادامیکه ضرورت واقعی به انجام عمل زیبایی وجود ندارد، خود را در معرض هجوم تیغ جراحی قرار ندهید.

ما در مرکز جراحی زیبایی در شاهین شهر، واقع در کلینیک شهرآرا؛ آماده  خدمت رسانی به شما همشهریان عزیز هستیم. ما در بهترین شرایط و با کمک پزشکان متخصص و باتجربه، نیاز شما مردم شریف شاهین شهر را در رابطه با این دست از جراحی های محدود، مرتفع خواهیم ساخت.

 

 

 

برای ثبت نوبت کلیک کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۶ میانگین: ۴.۸]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *