خدمات بخش عمومی

فیزیوتراپی در شاهین شهر

فیزیوتراپی در شاهین شهر
زمان مطالعه: ۴ دقیقه

چه موقع افراد به فیزیوتراپیست مراجعه می کنند؟

همان‌طور که می دانید برای اکثر افراد مشکلات جسمی و حرکتی پیش می آید. بعضی مواقع این مشکلات ناشی از سقوط از ارتفاع، تصادف و…است که توان جسمی کاهش می یابد. این افراد آسیب دیده با مراجعه به یک مرکز فیزیوتراپی توانایی جسمی خود را افزایش می دهند مرکز فیزیوتراپی درمانگاه شبانه روزی شهرآرا در شاهین شهر یک مرکز تخصصی و مجهز به دستگاه های پیشرفته دنیا است. در این درمانگاه با استفاده از روش های مختلف و دقیق شما را به نتیجه درمان عالی می‌رساند. فیزیوتراپی روشی است که به صورت یکسان بدن افراد را ماساژ می دهد. در این روش فیزیوتراپیست به کمک دستگاه های برقی به درمان بیماران می پردازد. در این محتوا درباره فیزیوتراپی و کارایی آن بیشتر توضیح می دهیم.

 

فیزیوتراپی در شاهین شهر

فیزیوتراپی در شاهین شهر

 

 

افزایش توانایی جسمی برای افراد آسیب دیده

فیزیوتراپی شاخه ای از رشته ی پزشکی است که به توان‌بخشی بیماران و افراد معلول کمک می کند. فیزیوتراپی فقط برای افرادی که دارای شکستگی استخوان شده‌اند نیست بلکه ممکن است ورزشکاران، سالمندان، زنان یا حتی کودکان دچار ناتوانی جسمی شوند. علم فیزیوتراپی در این‌گونه مواقع بسیار کمک‌کننده است. درواقع تمام مشکلات حرکتی ناشی از آسیب ستون فقرات و استخوان و حتی ماهیچه ها برای درمان به مرکز فیزیوتراپی مراجعه می‌کنند. یک فیزیوتراپیست باید با اخلاق خوب و علاقه به بیماران نسبت به درمان آن ها اقدام کند. چه‌بسا افرادی که در حادثه آتش‌سوزی یا تصادف دچار حادثه شده‌اند در اینجا روحیه دادن به بیمار برعهده ی چنین افرادی است.

این مقاله به شما پیشنهاد می شود :  نوار قلب در شاهین شهر

 

 

برای ثبت نوبت کلیک کنید

 

 

 

برخی افراد به دلیل بیماری های مختلف عصبی با مشکل حرکتی روبرو می شوند که با فیزیوتراپی کردن میزان توان آن ها بیشتر می شود. مرکز فیزیوتراپی در شاهین شهر برای افزایش توانایی جسمی در افراد آموزش تخصصی گذرانده‌اند. متخصصان این مرکز با مشاوره و پیشگیری بیماری افراد نقش مهمی را ایفا می‌کنند. درواقع فیزیوتراپی نوعی ورزش محسوب می‌شود که به کمک دستگاه های برقی انجام می گیرد.

 

فیزیوتراپی در شاهین شهر

فیزیوتراپی در شاهین شهر

 

 

 

 

بیماری های قابل درمان با فیزیوتراپی

در این محتوا قصد داریم به انواع بیماری هایی که در کنار درمان به فیزیوتراپی مراجعه می کنند را توضیح دهیم. فیزیوتراپی در شاهین شهر به درمان بیماری های استخوانی، مفاصل، بیماری های روماتیسمی و عضلاتی می‌پردازند. در مواقعی که زنان زایمان می کنند و عضلات لگن و ستون فقرات آنان دچار آسیب می شود تحت درمان فیزیوتراپی قرار می گیرند. افراد وقتی دچار یک درد در نواحی مختلف بدن می شوند با خوردن مسکن درد خود را کم می کنند. فیزیوتراپی برای تسکین دردهای مختلف راهکار بسیار مناسبی است و مثل دارو عوارض ندارد.

کارایی مرکز فیزیوتراپی در شاهین شهر

فیزیوتراپی در شاهین شهر اصفهان یک مرکز تخصصی و کامل است که با تجهیزات مجهز به درمان بیماران می پردازد. کادر فیزیوتراپی در شاهین شهر از افرادی با حوصله و کاربلد تشکیل شده است. در این مرکز با جدیدترین تجهیزات روز دنیا که شامل لیزر پرتوان، شاکویوتراپی، تراکنش، تی ام اس، الکتروتراپی، ماساژ، مگنت تراپی و غیره به درمان بیماران کمک می کنند. افرادی که در حرکت دادن دست‌وپا و یا حتی انجام کارهای شخصی دچار مشکل هستند می توانند با مراجعه به فیزیوتراپی در شاهین شهر از خدمات این مرکز بهره مند شوند.

این مقاله به شما پیشنهاد می شود :  سوراخ کردن گوش کودکان در شاهین شهر

 

درمان اختلالات ستون فقرات با فیزیوتراپی در درمانگاه شهرآرا

این درمانگاه با تکنیک های مختلف نسبت به درمان اختلالات ستون فقرات و درمان اسپاسم عصبی اقدام می کند . در صورتی که افراد دچار پارگی یا آسیب رباط شوند می توانند با مراجعه به این مرکز از خدمات پیشرفته آن استفاده کنند. پارگی رباط در ورزشکاران بیشتر اتفاق می افتد که متخصصین این درمانگاه با تشخیص به موقع می توانند از آسیب جدی جلوگیری کنند. همیشه به یاد داشته باشید برای درمان مشکلات ارتوپدی و عضلاتی بهتر است فیزیوتراپیستی را انتخاب کنید که تجربه درمان داشته باشد.

 

 

برای ثبت نوبت کلیک کنید

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۵ میانگین: ۴.۸]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *