خدمات بخش تخصصی

متخصص ارتوپدی در شاهین شهر

متخصص ارتوپدی در شاهین شهر
زمان مطالعه: ۴ دقیقه

متخصص ارتوپدی در شاهین شهر

با توجه به گسترش بیماری های مرتبط با استخوان و مفاصل، مراجعه به بهترین متخصص ارتوپدی در شاهین شهر با کمک درمانگاه شبانه روزی شهرآرا امکان پذیر شده است. برای تعیین وقت ملاقات با این متخصصان، کافیست پزشک مدنظر خود را از لیست زیر انتخاب کرده و نوبت خود را نهایی کنید. در ادامه به معرفی کامل فرایند نوبت دهی آنلاین و خدمات ارائه شده توسط پزشکان ارتوپد این درمانگاه می پردازیم.

 

 

 

پزشک ارتوپد در شاهین شهر

نوبت دهی آنلاین متخصص ارتوپدی در شاهین شهر

 

 

 

لیست پزشکان ارتوپدی شاهین شهر

حضور برترین متخصصان ارتوپد اصفهان و ایران در درمانگاه شبانه روزی شهرآرا، باعث شده تا این درمانگاه بتواند کامل ترین خدمات درمانی را ارائه کند. درنتیجه شما می توانید با خیال راحت بهترین متخصص ارتوپد را از لیست زیر انتخاب کنید.

دکتر ایمان دلاوری متخصص ارتوپدی

دکتر دلاوری از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فارغ التحصیل شده و یکی از متخصصین ارتوپد خوش نام ایرانی است. وی همچنین در بیمارستان های فاطمه زهرا نجف آباد، عسگریه و فارابی اصفهان در حال فعالیت می باشد.

دکتر یاسر شریفی متخصص ارتوپدی

دکتر شریفی تخصص بورد جراحی استخوان و مفاصل (ارتوپدی) داشته و در بیمارستان گلدیس شاهین شهر و بیمارستان حضرت حجت بن الحسن عسگری اصفهان در حال فعالیت می باشد. همچنین دکتر شریفی در مرکز ارائه دهنده خدمات درمانی شهرآرا شاهین شهر نیز حضور دارد.

دکتر علی شیخ الاسلام متخصص ارتوپدی

دکتر علی شیخ الاسلام یکی دیگر از پزشکان سرشناس این درمانگاه است. از ویژگی های دکتر شیخ الاسلام می توان به برخورد مناسب با بیماران، تشخیص و درمان سریع و همچنین تخصص و مهارت بالا اشاره کرد.

 

 

مشاهده پزشکان درمانگاه و ثبت نوبت

 

 

خدمات ارائه شده توسط کلینیک ارتوپدی درمانگاه شهرآرا

متخصص ارتوپدی به بررسی و درمان انواع ناهنجاری و مشکلات ارثی یا ایجاد شده در طول زمان، برای استخوان ها و مفاصل بدن می پردازد. معمولا مراجعان به درمانگاه شهرآرا، نیاز به خدمات درمانی در جهت بهبود سیستم حرکتی بدن دارند. برخی از مشکلات مانند تشخیص تومور، جراحی های تخصصی، درمان شکستگی و دررفتگی، التهاب و تورم مفاصل و بیماری هایی مانند پوکی استخوان، از جمله این موارد است.

خدمات دیگری از طرف متخصص ارتوپدی نیز انجام می شود که می توان به مشاوره و ارائه راهکار در جهت جلوگیری از مشکلات حرکتی در سنین کهنسالی اشاره کرد. فعالیت مداوم با کامپیوتر و نشستن های طولانی مدت پشت میز می تواند باعث دردهای مزمن شود. پزشکان ارتوپد در این زمینه نیز می توانند راهنمایی های لازم را ارائه دهند.

 

 

 

ارتوپد در شاهین شهر

خدمات کلینیک ارتوپدی درمانگاه شهرآرا

 

 

 

انواع جراحی ارتوپدی در درمانگاه شهرآرا

جراحی های متعددی برای درمان بیماری ها و مشکلات استخوان و مفاصل وجود دارد. از جمله این موارد می توان به جراحی بازنگری یا تعویض مفصل، آرتروسکوپی، ترمیم و درمان شکستگی انواع استخوان، ترمیم بافت نرم مثل ترمیم پارگی رباط ها، جراحی های مربوط به برداشتن یا برش دادن تومورهای استخوانی و بافت نرم آسیب دیده، استئوتومی، جراحی ستون فقرات و جراحی های قطع عضو اشاره کرد.

درمانگاه شبانه روزی شهرآرا به مرکز جراحی محدود مجهز است؛ از این رو، انواع جراحی ها با توجه به امکانات و تشخیص نهایی پزشک متخصص، در این مرکز انجام می شود. همچنین این درمانگاه با کلیه بیمه ها قرارداد دارد که باعث شده یکی از بهترین مراکز درمانی شاهین شهر باشد.

 

 

چه زمانی باید به دکتر ارتوپد مراجعه کنیم؟

سهولت در حرکت و حفظ استحکام اسکلت بدن، تاثیر چشمگیری در روند زندگی عادی افراد دارد. درد و مشکلات مفاصل و استخوانی اگر درازمدت شود، ممکن است مشکلات غیر قابل جبرانی به دنبال داشته باشد. از این رو، پیشنهاد می شود که برای تشخیص و درمان سریع بیماری و ناهنجاری های احتمالی، به بهترین متخصص ارتوپد شاهین شهر مراجعه کنید. با این حال برای آشنایی بیشتر با تخصص این پزشکان، دلایل متداول برای مراجعه به دکتر ارتوپد را در ادامه نام می بریم:

  • انواع درد مفاصل و استخوان؛ زانو، لگن، شانه، آرنج، دست، پا، کمر، گردن
  • انواع مشکلات حرکتی؛ نشستن، برخاستن، راه رفتن، دویدن، خم شدن، دراز کشیدن
  • شکستگی و دررفتگی استخوان، آسیب به ماهیچه و تاندون، کشیدگی و مشکلات عضلانی
  • انواع بیماری های عضلانی اسکلتی؛ بورسیت، پوکی استخوان، تومور، آرتریت

 

 

برای ثبت نوبت کلیک کنید

 

 

نوبت دهی آنلاین متخصص ارتوپدی در شاهین شهر

مرکز ارائه دهنده خدمات درمانی شهرآرا شاهین شهر به خاطر سهولت و سرعت بیشتر در مراجعه به پزشکان، امکان نوبت دهی غیرحضوری را فراهم کرده است. شما می توانید پس از انتخاب بهترین متخصص ارتوپدی در شاهین شهر که در این محتوا به معرفی آنها پرداختیم، تاریخ و ساعت دقیق نوبت خود را مشخص کنید. در عین حال امکان اصلاح و تغییر ساعت و روز نوبت دهی نیز امکان پذیر است.

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۴ میانگین: ۴.۸]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *