خدمات بخش دندانپزشکی

متخصص دندان در شاهین شهر

متخصص دندان در شاهین شهر
زمان مطالعه: ۴ دقیقه

متخصصان دندان در شاهین شهر

متخصص دندان فردی است که به بررسی سلامت دندان ها می پردازد. سلامتی در حوزه دهان و دندان شامل موارد متعددی می شود که از جمله آن ها می توان به سلامتی لثه، دندان، فک و دهان اشاره کرد. در حوزه دهان و دندان امور مختلفی هست که یک متخصص دندان باید به صورت دقیق در آن ها مهارت داشته باشد و خدمات خوبی را ارائه دهد. در ادامه به این موارد اشاره می کنیم. برای آشنایی با این موارد با ما همراه باشید.

 

۱.عصب کشی در شاهین شهر

ترس از عصب کشی و درد آن و برخورد افراد با ماده بی حسی امری است که کار متخصصان دندان را به ویژه در مواجهه با دندان کودکان دشوار می کند. عصب کشی به معنی کشیدن یا کشتن عصب دندان است که برای آن لازم است متخصص از مواد بی حسی استفاده کند و در برخی موارد بیمار از استفاده مواد بی حسی امتناع می کند. متخصص در این شرایط مجبور است تا از ماده بی هوشی استفاده بکند تا به راحتی بتواند دندان بیمار را درمان نماید.

 

۲. کشیدن دندان در شاهین شهر

این پروسه نیاز به متخصصان با تجربه ای در حوزه دهان و دندان دارد. این افراد باید تجربه بسیاری در حوزه کشیدن دندان داشته باشند زیرا برخی از دندان ها چهار ریشه یا بیشتر دارند و کشیدن آن ها دشوارتر است. در کنار این نوع از دندان ها ما با دندان هایی مواجه هستیم که ریشه های آن ها کج روییده است.

این امر نیز به صورت جداگانه باعث دشوار شدن عمل کشیدن دندان می گردد. بیان این نکته در این بخش ضروری است که یکی از دشوارترین عمل های دندان پزشکی کشیدن دندان عقل است که در برخی موارد در راستای بهبود دندان های دیگر و کج نشدن آن ها به شدت یاری رسان است.

 

 

متخصص دندانپزشکی

دندان پزشکی

 

 

۳. پر کردن دندان در شاهین شهر

پر کردن دندان نیز یکی از خدمات مهم در حیطه دهان و دندان است. شاید تصور کنید که اهمیت این کار از دیگر امور دندان پزشکی کم تر است. اما باید بگوییم که اگر این کار نیز به طور صحیح انجام نشود می تواند به دهان و دندان شما آسیب وارد کند. مثلا تصور کنید که گوشه دندان شما پوسیده است و نیاز به خالی کردن و پر کردن دارد. مسلما اگر متخصص ماهر نباشد می تواند به گوشه دندان دیگر شما نیز آسیب بزند. از طرفی مواد مصرفی برای پر کردن دندان نیز حائز اهمیت است و اگر از کیفیت کافی برخوردار نباشد، می تواند دندان شما را بیش از پیش بپوساند یا بشکند و خب هزینه و درد مضافی برای شما به وجود خواهد آورد.

 

 

برای ثبت نوبت کلیک کنید

 

 

۴. روکش گذاشتن 

در ادامه پر کردن دندان می توان بر روی دندان روکش نیز گذاشت. در این مرحله نیز مولفه مهم جنس روکش است. روکش های مختلفی در بازار وجود دارد و اگر جنس آن خوب نباشد نیز می تواند به دهان شما آسیب بزند.

در کنار این موارد هر کدام از خدمات دندان پزشکی نیز تخصص مختص به خود را دارند. به طور مثال ارتودنسی یکی از شاخه های تخصص در رشته دندان پزشکی است. خب در این موارد نیز همان طور که واضح است هر دندان پزشکی نمی تواند به خوبی و به طور کامل خدمات پزشکی را ارائه دهد.

 

 

بهترین متخصص دندان در شاهین شهر

درمانگاه شهرآرا در شاهین شهر با در اختیار داشتن کادری مجرب و توانمند در حوزه دهان و دندان، سلامتی دندان شما را تضمین می کند. کادر متخصص این درمانگاه با در اختیار داشتن بروزترین ابزار دندان پزشکی، بهترین خدمات حوزه دهان و دندان را در اختیار شما قرار خواهند داد. درمانگاه شهرآرا شاهین شهر تنها درمانگاه این شهر است که امکان جراحی دندان همراه با بیهوشی را در اختیار مراجعان خود قرار داده است. این امر باعث می شود بیمار در حین جراحی دهان و دندان درد کمتری را احساس کند و در نتیجه جراحی دندان درصد موفقیت بیشتری را به خود اختصاص دهد.

 

دندان پزشکی در شاهین شهر

 

 

 

مشاهده پزشکان درمانگاه و ثبت نوبت

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *