خدمات بخش جراحی

مرکز جراحی در شاهین شهر

مرکز جراحی در شاهین شهر
زمان مطالعه: ۴ دقیقه

مرکز جراحی در شاهین شهر، ارائه دهنده تخصصی‌ترین خدمات پزشکی از جمله: جراحی عمومی، جراحی ارتوپدی، جراحی زنان، جراحی گوش و حلق و بینی و همچنین جراحی‌های زیبایی(جراحی بینی و … ) می‌باشد. این مرکز با بکارگیری پزشکان متخصص و حاذق آماده ارائه خدمات حائز اهمیتی در شهرآرا است. برای توضیح بیشتر در مورد خدمات ارزنده‌ی این مرکز جراحی، باید گفت: امکان اخذ نوبت آنلاین نیز در تمام ساعت شبانه روز وجود خواهد داشت. همواره یکی از دغدغه های مهم مردم، یافتن مرکز جراحی معتبر است که خدمات درمانی را به تخصصی ترین شکل ممکن انجام دهد. جهت آشنایی بیشتر مرکز جراحی در شاهین شهر و فعالیت‌های آن، در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

 

مرکز جراحی در شاهین شهر

مرکز جراحی در شاهین شهر

 

 

ویژگی های با اهمیتی که مرکز جراحی شاهین شهر دارا می‌باشد

مرکز جراحی در شاهین شهر دارای ویژگی های منحصر به فردی است که باعث شده این مرکز مورد توجه بسیاری از شهروندان شاهین شهر قرار گیرد. در ادامه به ذکر این ویژگی ها خواهیم پرداخت.

 

 

برای ثبت نوبت کلیک کنید

 

 

بکارگیری پزشکان متخصص و حاذق در مرکز جراحی در شاهین شهر

یکی از مهم‌ترین ویژگی هایی که یک مرکز جراحی باید دارا باشد، استفاده از تخصص پزشکان حاذق و کاربلد است. درمانگاه شبانه روزی شهرآرا، با بکارگیری پزشکان عمومی، دندانپزشک، ارتوپد و بسیاری دیگر، دارای محبوبیت بسیاری نزد مردم شریف شاهین شهر است. این مرکز دارای گواهینامه های معتبری در زمینه ایزو درمان می‌باشد. همچنین مرکز جراحی در شاهین شهر جهت خرسندی هرچه بیشتر مراجعه کنندگان، سامانه مدیریت مشتری و همچنین سامانه رسیدگی به شکایات مردمی را تدارک دیده است. با استفاده از این سیستم ها، به راحتی می‌توانید پیشنهادات و انتقادات خود را به گوش مسئولین هر بخش برسانید.

این مقاله به شما پیشنهاد می شود :  جراحی زیبایی در شاهین شهر

 

مرکز جراحی در شاهین شهر

درمانگاه شبانه روزی شهرآرا

 

 

 

استفاده از تجهیزات و دستگاه‌های استاندارد در مرکز جراحی در شاهین شهر

زمانی که ویژگی های یک مرکز جراحی معتبر را مورد بررسی قرار می‌دهیم، باید توجه ویژه ای به دستگاه‌ها و تجهیزات مورد استفاده در آن مرکز داشته باشیم. مرکز جراحی در شاهین شهر از دستگاه‌های بسیار مجهزی برای انجام جراحی ها استفاده می‌کند. بهره گیری از مدرن‌ترین تکنولوژی‌ روز دنیا در دستگاه‌های مورد استفاده در مراکز جراحی، بسیار پر اهمیت است. تمامی تجهیزات موجود در درمانگاه شبانه روزی شهرآرا، دارای استانداردهای جهانی می‌باشند. از جمله تجهیزات باکیفیت و مورد اطمینان این مرکز عبارتند از: دستگاه بیهوشی، مانیتور بیمار، دستگاه مخصوص استریل وسایل پزشکی و بسیاری دیگر

 

 

ارائه خدمات اورژانس ۲۴ ساعته

درمانگاه شبانه روزی شهرآرا شاهین شهر خدمات اورژانس خود را به صورت ۲۴ ساعته پشتیبانی خواهد کرد. همانطور که می‌دانیم، اهمیت این موضوع بسیار بالا است. ارائه خدمات درمانی از جمله فعالیت‌هایی است که در تمام ساعات شبانه روز، مورد نیاز می‌باشد. شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد که در ساعات مختلف نیمه شب، به خدمات اورژانس احتیاج پیدا کرده باشید. در این زمان است که پیدا کردن مرکز درمانی که خدمات آن در تمام طول شب نیز برقرار باشد، بسیار اهمیت می‌یابد. پرسنل اورژانس درمانگاه شبانه روزی شهرآرا، از جمله پزشکان و پرستاران، آماده ارائه خدمات در تمام ساعات شبانه روز می‌باشند.

 

 

طرف قرارداد با تمامی بیمه‌های معتبر در سراسر کشور

با توجه به وضعیت اقتصادی موجود در کشور، طرف قرارداد بودن مراکز درمانی با بیمه ها از اهمیت بسیاری برخوردار است. مرکز جراحی در شاهین شهر با تعداد بسیاری از بیمه های معتبر در سراسر کشور قرارداد امضا کرده است. بیمه تجارت نو، بیمه آسیا، بیمه نوین، از جمله شرکت‌های بیمه ای است که مرکز جراحی در شاهین شهر با آنها قرارداد دارد. این مرکز علاوه بر شرکت های بیمه، با بسیاری از موسسات نیز از جمله: بانک ملت، بانک سپه، صدا و سیمای جمهوری اسلامی، طرف قرارداد است. طرف قرارداد بودن مراکز درمانی با شرکت‌های بیمه موجب مراجعه تمام اقشار جامعه به آن، جهت دریافت خدمات پزشکی خواهد شد.

این مقاله به شما پیشنهاد می شود :  جراحی ارتوپدی در شاهین شهر

 

 

برای ثبت نوبت کلیک کنید

 

 

مرکز جراحی در شاهین شهر دارای محیطی آرام

مرکز جراحی در شاهین شهر با بکارگیری نیروهای متخصص و ارائه خدماتی با کیفیت، سعی در ایجاد محیطی آرام و دلپذیر برای مراجعین عزیز دارد. یکی از مهمترین دغدغه های افراد هنگام مراجعه به مراکز درمانی، دریافت خدمات سریع و تخصصی است. این مرکز همواره سعی داشته، رسیدگی به بیمار و کسب رضایت او را در اولویت کار خود قرار دهد. تمام بیماران در این مرکز جراحی، تا بهبودی نهایی مورد مراقبت‌های پزشکی قرار خواهند گرفت. این موضوع باعث آسودگی خاطر بسیاری از بیماران شده است.  انجام مراقبت های بهداشتی با کیفیت نیز از دیگر ویژگی های مثبت این مرکز درمانی شمرده می‌شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۳ میانگین: ۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *