خدمات بخش تخصصی

متخصص داخلی در شاهین شهر

متخصص داخلی در شاهین شهر
زمان مطالعه: ۶ دقیقه

متخصص داخلی کیست و چه وظایفی دارد؟

امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی، شاهد پیشرفت های زیادی در زمینه پزشکی میباشیم. یکی از تخصص های پرکاربرد در دنیای پزشکی مدرن، تخصص داخلی است. متخصصین داخلی طیف وسیعی از بیماری ها را میتوانند تشخیص دهند. از جمله بیماری هایی که متخصصین داخلی میتوانند آنها را تشخیص داده و اقدام به تجویز نسخه برای آنها کنند میتوانیم به فشار و چربی خون، کم خونی های مینر، انواع بیماری های عفونی، تنگی نفس، انواع مشکلات و اختلالات گوارشی و… اشاره کنیم.

در میان متخصصین متعدد اما شاید پیدا کردن متخصص داخلی در شاهین شهر، کاری سخت باشد. به منظور راحتی هرچه بیشتر شما عزیزان کلینیک شهرآرا اقدام به استخدام و به کارگیری بهترین و باتجربه ترین پزشکان و متخصصان داخلی کرده است. در ادامه قصد داریم تا بیشتر با متخصصین داخلی و وظایف آنها آشنا شویم. پس تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

 

پزشک متخصص داخلی

متخصص داخلی در شاهین شهر

 

 

دکتر امین رضا عبدلی متخصص داخلی

 

 

یکی از پرشکان مطرح شاهین شهر در خصوص گوارش و بیماری های داخلی دکتر امین رضا عبدلی می باشد که در موارد دیابت، تیرویید، گوارش، کلیه، خون، روماتیسم، ریه آسم آلرژی، تغذیه و رژیم درمانی و همچنین

نوار ریه ( تست تنفس)

نوار قلب

تست قند خون

درمان آرتروز (تزریق مفصلی)

ارائه رژیم های چاقی و لاغری به شما کمک خواهند کرد .

 

 

دکتر مریم ستاری متخصص بیماری های داخلی

 

دکتر مریم ستاری متخصص بیماری های داخلی

 

معرفی دکتر مریم ستاری توسط خود ایشان :

اینجانب دکتر مریم ستاری متخصص بیماریهای داخلی فارغ التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، مفتخرم که در زمینه درمان و مشاوره بیماران حوزه تخصصی خود شامل :

بیماریهای گوارشی (سو هاضمه و کبد)

غدد درون ریز و متابولیسم (دیابت و تیروئید)

بیماریهای ریوی (آسم و آلرژی، برونشیت)

کم خونی و غربالگری سرطان

مدیریت و درمان فشار خون و بیماریهای کلیوی

تشخیص و درمان بیماری کرونا

مشاوره بیماریهای داخلی در زنان باردار و مشاوره های قبل از اعمال جراحی

به شما عزیزان بر اساس تجربه و منابع علمی خدمت رسانی کنم.

محل مراجعه برای ویزیت توسط دکتر مریم ستاری :

شاهین شهر خیابان فردوسی فرعی سوم غربی ساختمان پارسیان طبقه اول واحد ۲

 

 

دکتر نازنین محمد زمانی متخصص بیماری های داخلی

 

دکتر نازنین محمدزمانی متخصص بیماری های داخلی

 

زمینه فعالیت دکتر نازنین محمدزمانی

بیماریهای غدد شامل دیابت،تیرویید،رشد،چاقی(رژیم درمانی، تغذیه)،بیماریهای ریه،گوارش،کلیه(فشارخون،سنگ کلیه،نارسایی کلیه)،قلب،روماتولوژی.انجام اسپیرومتری،نوارقلب. تزریق بوتاکس.هایفوتراپی برای جوانسازی و رفع غبغب.

 

آدرس و تلفن مطب دکتر نازنین محمدزمانی

 شاهین‌شهر – خیابان فردوسی،فرعی۱غربی،ساختمان پزشکان ملت،طبقه۲،واحد۱۱
 تلفن مطب ۰۳۱۴۵۲۷۶۰۱۷

 

دکتر مسیح عرفانی متخصص بیماری‌های داخلی

 

دکتر مسیح عرفانی متخصص بیماری‌های داخلی

 

دکتر مسیح عرفانی تخصص بیماری‌های داخلی در شهر شاهین شهر با شماره نظام پزشکی ۱۳۳۵۶۷ می باشد که با ۱۲ سال تجربه کاری خود میتواند شما را در درمان بیماریها و مشکلات مربوط به داخلی یاری نماید

آدرس و تلفن تماس دکتر مسیح عرفانی

شاهین شهر – شهرک گلدیس – بیمارستان گلدیس 
۰۳۱۴۵۲۶۰۸۰۱

 

 

متخصص داخلی در شاهین شهر

در صورتی که دچار یکی از بیماری های زمینه ای که در قسمت های بالاتر به آنها اشاره شد، شدید پیشنهاد ما به شما عزیزان مراجعه به یکی از متخصصین داخلی شاهین شهر است. در صورتی که برای اولین بار قصد مراجعه به متخصص داخلی را دارید، بهتر است تا برخی از نکات را رعایت کنید.

ابتدا و قبل از مراجعه به درمانگاه بهتر است تا از معتبر بودن و همچنین مهارت کافی پزشکان شاغل در آن درمانگاه اطمینان حاصل کنید. درمانگاه شهرآرا به عنوان یکی از اولین و قدیمی ترین کلینیک های شهر شاهین شهر به شمار میرود که اقدام به اضافه کردن بخش های مختلفی اعم از تصویربرداری، دندانپزشکی، جراحی و… به درمانگاه خود برای راحتی هرچه بیشتر شما عزیزان کرد.

از دیگر نکاتی که قبل از مراجعه به یک متخصص داخلی در شاهین شهر باید همراه داشتن پرونده پزشکی خود است. در این پرونده پزشکی اطلاعات کلی شما و همچنین نتایج آزمایشاتی که قبلا روی شما انجام شده است قرار دارد. به همین منظور پزشک میتواند باتوجه به شرایط گذشته و فعلی بدن شما اقدام به تجویز و یا تشخیص بیماری کند.

این مقاله به شما پیشنهاد می شود :  درمان دیابت در شاهین شهر

 

 

برای ثبت نوبت کلیک کنید

 

 

بهترین متخصص داخلی در شهر شاهین شهر

در صورتی که داروهای خاصی مصرف میکنید که گمان میکنید بهتر است تا پزشک مربوطه در جریان باشد، بهتر است داروها را نیز حین مراجعه به پزشک و متخصصین داخلی در شاهین شهر به همراه داشته باشید. در صورتی که متخصص داخلی دارویی برای شما تجویز کرد، بهتر است که داروهای تجویز شده تا پایان دوره مصرف شود. البته لازم به ذکر است که در صورتی که مشاهده کردید دارو اثری روی بهبود وضعیت شما ندارد میتوانید پزشک را در جریان گذاشته و مصرف دارو را قطع کنید.

همچنین توجه کنید که دکتر محرم اسرار شما است. پس بهتر است تا وضعیت دقیق روحی و جسمی خود را به طور کامل برای پزشک توضیح دهید. با این کار شما کمک زیادی به او در جهت تشخیص و درمان بیماری خواهید کرد.

 

متخصص داخلی

بهترین متخصص داخلی در شاهین شهر

 

مشاهده پزشکان درمانگاه و ثبت نوبت

 

 

وظایف متخصص داخلی در شاهین شهر

بسیاری از افراد تصور میکنند که متخصصین داخلی و پزشکان عمومی وظایف یکسانی دارند. در صورتی که نه تنها شرح وظایف بسیار متفاوتی دارند بلکه در زمینه های متفاوتی فعالیت میکنند. متخصصین داخلی پس از اتمام دوره پزشکی عمومی دوره ای ۳ الی ۶ ساله را میگذرانند. در صورتی که پزشکان عمومی تنها تا دوره عمومی خود را گذرانده و دروس آکادمی آنها تمام میشود.

به طور کلی متخصصین داخلی در مرحله اول درمان و تشخیص بیماری قرار دارند. در صورت بروز هرگونه مشکلی میتوانید تا به متخصص داخلی در شاهین شهر مراجعه کنید. متخصصین داخلی با بررسی دقیق و انجام آزمایشات سعی در تشخیص بیماری میکنند و در صورت وخیم بودن شرایط بیمار را به متخصصین مربوط به همان بخش معرفی میکنند.

از جمله ویژگی هایی که سبب تمایز متخصصین داخلی درمانگاه شهرآرا با سایر متخصصین میشود میتوانیم به نحوه معاینه بیمار اشاره کنیم. پزشکان درمانگاه ما ابتدا اقدام به معاینه کامل بیمار میکنند. متخصصین داخلی باید وضعیت بدنی و نحوه حرکت فرد، صدای قلب و اطمینان از ضربان منظم قلب او، بررسی صدای تنفس، بررسی چشم، گوش، حلق و بینی، پوست و ناخن ها و… را به طور کامل معاینه کنند.

وظیفه اصلی متخصصین داخلی در بیمارستان ها مراقب و مدیریت شرایط بیمار در طولانی مدت است. متخصصین داخلی به دلیل حساسیت بالایی که شغل آنها ایجاب میکند، دروس زیادی را در خصوص انواع بیماری های زمینه ای خوانده اند. به جرات میتوان گفت که حیطه تخصص داخلی یکی از عمومی ترین و در عین حال سخت ترین تخصص های دنیای پزشکی امروز است.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۲ میانگین: ۵]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *